Графіки роботи:

Офіс Пн.-Пт .: з 9:00 до 18:00

Склад Пн.-Пт.: з 8:00 до 17:00

emagazin@parusplus.com.ua

Прийом замовлень - ЦІЛОДОБОВО!

Папір офісний еко з вторсировини (макулатура 100%; recycled 100%)

Сортувати:
  • 1
  • 2

Eко папір для друку з вторсировини (макулатура 100%, recycled 100%)

Компанія «Парус плюс» є імпортером офісного еко паперу європейського виробництва. Ми пропонуємо еко папір для друку в форматах А3, А4 и А5 від торгових марок Lettura, Nautilus.
Офісний еко-папір для друку - виготовляється з переробленої вторинної сировини. Всі види еко паперу представлені на нашому сайті відповідають параметрам звичного паперу з первинної сировини і чудово підходять для друку на різних видах техніки.
З роками у всьому світі зростає попит на офісний еко папір, що призводить до розширення асортименту паперу з вторинної сировини високої якості. Використання еко паперу супроводжується додатковим бонусом, який полягає в тому, що виробництво та використання даного паперу більш екологічні, ніж первинного офісного паперу.

Помилкові судження

Еко папір тонкий і "сірий".
Це не зовсім так. По-перше не варто плутати еко папір з "газеткою", щільність еко паперу становить 80г/м2 і він чудово підходить як для одностороннього так і двостороннього друку.
По-друге сірий або бежевий відтінок має папір з показником яскравості за ISO 60/70/90, а папір з показником яскравості за ISO 100 - білий.

Офісний еко-папір дорогий.

При виробництві офісного паперу з вторинної сировини дійсно економиться електроенергія та вода, але разом з тим з'являються додаткові витрати на сортування та переробку вторинної сировини. Ціни на перероблений папір останніми роками вирівнялися з цінами на звичайний папір через зростання попиту.

Еко папір просто мода.

Виробництво офісного паперу знижує обсяг споживання первинної целюлози. Переробка однієї тони паперу дозволяє заощадити 10723 кВт енергії та 52200 літрів води, а також скоротити викиди парникових газів.
Дбаючи про заощадження навколишнього ви в першу чергу дбаєте про себе та своє здоров'я.