Графіки роботи:

Офіс Пн.-Пт .: з 9:00 до 18:00

Склад Пн.-Пт.: з 8:00 до 17:00

emagazin@parusplus.com.ua

Прийом замовлень - ЦІЛОДОБОВО!

Картонна упаковка для девайсів

(0)

0.00

В наявності

Характеристики

  • Артикул

    Ціну уточнюйте

Повний опис
Найбільш популярним матеріалом для упаковки вважається папір. Незважаючи на практичну властивість поліетилену і целофану, паперова продукція все-таки лідирує. Екологічно чистий продукт є найбільш затребуваним матеріалом для пакування різних товарів і продуктів харчування. Картонна упаковка - це оптимальне рішення для дрібних і габаритних речей. Віддаючи перевагу даному виду тари, Виробник залишається впевненим у тому, що дана упаковка захистить Товар від механічних та фізичних пошкоджень.
Виробництво картонної упаковки проходить у декілька етапів.

Перший етап - це крій необхідної конструкції. Тут враховуються габарити і особливості будови предмета, який пакується.

Другим етапом вважається розроблення макета. Дизайнер погоджує із замовником оригінал-макет, при необхідності уточнює деталі (робить зміни). На цьому єтапі ми погоджуємо всі додаткові опціі, а саме: ламінування,тиснення, конгрев, вибірковий лак, висічку.

Третім етапом виробництва упаковки є друк, висічка, склейка . Важлива особливість роботи цеху полягає в тому, що кожен етап завершується ретельною перевіркою контролю якості.

Упаковка картонна, яка виробляється в друкарні, популярна серед багатьох підприємств, до числа яких також входять виробники косметичних препаратів, фармацевтичної продукції, хімічних товарів для побутового призначення та ін. Також можлива реалізації подарункової і сувенірної упаковки.

Високотехнологічні можливості моделювання і друку, застосування поліграфічних барвників найвищого ґатунку, сучасне обладнання дозволяють забезпечити дивовижний зовнішній вигляд продукції. Вартість картонної продукції залежить від таких факторів, як: тираж, товщина матеріалу, крою, інтенсивності кольору.

Для оформлення замовлення, слід узгодити макет виробів і кількість примірників.

Кваліфіковані співробітники готові на всіх етап співпраці надавати вам консультацію.

Хіти продажів

Дивитись все >