Графіки роботи:

Офіс Пн.-Пт .: з 9:00 до 18:00

Склад Пн.-Пт.: з 8:00 до 17:00

emagazin@parusplus.com.ua

Прийом замовлень - ЦІЛОДОБОВО!

Папір офісний А4

Сортувати:

Папір офісний А4

Для зручності обслуговування офісів та підприємств канцелярськими товарами та паперово-біловою продукцією, компанія «Парус Плюс» імпортує якісні товари безпосередньо від виробників та реалізує через інтернет-магазин parusplus.com.ua:
 • ТМ Maestro, Niveus Solution, Nautilus  від австрійського концерну Mondi – папір із чистої целюлози;
 • продукція з логотипами REY і HP від ​​польського концерну Internationale Paper представляє асортимент офісного паперу для друку, що підходить для всіх видів оргтехніки (принтери, копіри);
 • німецький концерн Papierfabrik Hainsberg GmbH, у якого дешевий папір А4 Lettura має запатентовану технологію виробництва з вторинної сировини.
На весь асортимент є сертифікати та гігієнічні висновки. Це необхідні документи для укладання договірних поставок якісного товару комерційним, бюджетним, виробничим організаціям та підприємствам.

  Некрейдований папір

  Маючи власні виробничі потужності в різних точках світу, концерн Mondiактивно просунув на світовий ринок папір ТМ Maestro. Налагоджені ділові відносини з виробником дозволили компанії «Парус плюс» встановити ціни дистриб'ютора на продукцію таких класів.

  1. Maestro Supreme класу «A+» відноситься до ексклюзивного варіанту з багатофункціональним використанням. Підвищений відсоток гладкості ідеально підходить для монохромного та кольорового друку. Відмінною характеристикою став високий відсоток білизни та щільності, що дозволяє купити папір А4 для використання в будь-якій оргтехніці. Листи фасуються в прозору плівку з водонепроникною поверхнею і нанесеним  принтом. Упаковка в європейському стилі відрізняється стійкістю до механічних пошкоджень та міцними стиками, що унеможливлюють розрив.  За цінами виробника в каталозі компанії «Парус плюс» представлений папір для друку А4 оптом зі щільністю 80/120/160/200/280 г/м². 

  2. Maestro Special класу «B+» якісно відтворює монохромний та кольоровий друк та працює з різними офісними пристроями:
  • принтерами струменевого типу;
  • лазерними пристроями друку;
  • високошвидкісними копірами.

  Відмінно переносить двосторонній друк, зберігаючи чіткість зображень та яскравість відтінків.

  3. Maestro Standard класу «В» активно використовується в офісах. Продукція підходить для роботи з різною оргтехнікою та чітко відтворює кольорові зображення або текст. Відрізняється меншим відсотком білизни та однорідності, що не впливає на якість самого паперу. 


  Особливістю лінійки є Maestro Extra. Тришарова технологія виробництва та високий відсоток білизни зробили продукцію затребуваною в офісах солідних організацій з міжнародним ім'ям. 

  Папір А4 польського концерну

  Під логотипом HP Office пропонується продукція польської корпорації, що займається випуском однойменної оргтехніки. Аркуші підходять для роботи з усіма пристроями HP з гарантією якості зображення. Також передбачено двосторонній друк та чіткість зображення дрібним шрифтом.
  За технологією виробництва поверхня листів додатково очищається від целюлозного пилу, що впливає на якісну роботу барабана в принтері. Ця умова продовжує термін служби елементів оргтехніки.
  Без націнок посередників папір А4 REY Copy, Rey Text & Graphics купити в інтернет-магазині «Парус плюс» можна для високошвидкісного друку. Продукція характеризується точною геометрією, виключає застрягання листів і підходить для різнобічного друку. Упаковки повинні зберігатися за температури в діапазоні 0° до +40° C. Закуплений за цінами виробника офісний папір А4 оптом допускає рівень вологості в складах до 95%. Порушення норми передбачає деформацію листів.

  Німецька якість 

  Німеччина розробила технологію виготовлення паперової продукції на основі вторинної сировини. Отримана продукція має стандартну щільність і білизну на рівні ISO 60. Листи чудово підходять для 2-стороннього нанесення зображення, а сіруватий відтінок не напружує очі. 
    Для виготовлення офісної продукції не використовуються вирубані лісові насадження. Тому представлений офіційним дистриб'ютором, компанією «Парус Плюс», папір А4 у Києві під ТМ Lettura має доступну ціну. Покупці також зможуть вибрати за цінами виробника продукцію з білизною ISO60/72/80.


  Папір для принтера відіграє важливу роль у сприйнятті роздрукованої інформації. Щоб зберегти чіткість, правильно передати вихідні відтінки та запобігти спотворенню друкованого тексту, необхідно поставитися до вибору паперу з усією серйозністю. Папір для друку офісний а4 – один із найпоширеніших форматів офісного паперу, який є оптимальним для більшості офісної техніки: принтерів, факсів, сканерів, ксероксів. Коли виникає необхідність купити папір для офісу у великих обсягах, краще зупинити вибір на такому виробі, який відповідає всім загальноприйнятим нормам якості. Офісний папір повинен мати оптимальну щільність, при якій виключається застрягання аркуша в апараті, а друкувати інформацію можна з обох боків паперу. Папір для офісу повинен мати низький показник запиленості. Інакше це може призвести до швидкого зношування офісної техніки. Компанія «Парус плюс» пропонує офісний папір формату А4 з оптимальною щільністю 75-80 г/м2 та низьким вмістом пилу.

  Тут можна купити обраний тип офісного паперу а4 відразу, не чекаючи появи на складі. Товар завжди в наявності, і готовий до моментального відправлення. Крім високої якості компанія «Парус плюс» пропонує своїм клієнтам найбільш конкурентні ціни для вигідних покупок.

  Визначальні властивості паперу для принтера
  Папір для принтера А4 підбирається з урахуванням ступеня білизни: чим яскравіше білизна аркуша, тим чіткіше виглядатиме надрукований матеріал. Багато в чому якість друку залежить від гладкості паперу. Якщо поверхня листа ідеально гладка, можна бути впевненим у коректності роботи друкарського апарату та правильній передачі вихідного матеріалу. Асортимент паперу для офісу в «Парус плюс» представлений виробами винятково перевірених виробників, які позитивно зарекомендували себе за роки роботи.
  Продаж паперу оптом та в роздріб

  Ви можете вибирати обсяг покупки в залежності від потреб. Можна купити офісний папір для друку а4 500 аркушів в одній пачці або зробити замовлення на більші обсяги для потреб підприємства або офісу. Більше не потрібно шукати, де купити папір для ксероксу за прийнятною ціною або де замовити офісний папір великого формату: у «Парус Плюс» ви знайдете все необхідне за найдемократичнішими цінами!