Графіки роботи:

Офіс Пн.-Пт .: з 9:00 до 18:00

Склад Пн.-Пт.: з 8:00 до 17:00

emagazin@parusplus.com.ua

Прийом замовлень - ЦІЛОДОБОВО!

Папки-реєстратори

Сортувати:

Папки-реєстратори

Папка-реєстратор (папка-сегрегатор, папка корона) найбільш затребуваний атрибут офісної канцелярії, який ідеально підходить для компактного і упорядкованого зберігання великої кількості документації. Арочний механізм з притиском дозволяє легко додати або вилучити необхідний документ.
Виготовляються ці папки з цільнокроєного щільного картону, який може бути з різним покриттям: паперове покриття під "мармур", крафт-папером і пластиком (поліпропіленове покриття).
Реєстратори з пластиковим покриттям можуть бути двох видів:
  • з двостороннім пластиковим покриттям;
  • з одностороннім пластиковим покриттям зовні і паперовим всередині.

Кути нижньої частини папки-реєстратора захищені металевою окантовкою, що значно подовжує термін її експлуатації. Реєстратори діляться на різні формати: найпопулярніший формат папки А4, так само підвищеним попитом користуються реєстратори А5 формату, рідше використовуються папки з арочним механізмом А3 формату.
Місткість папки залежить від ширини корінця (торець):
Ширина корінця Місткість
75мм 480 аркушів
70мм 450 аркушів
50мм 350 аркушів
Для зручного систематизування документів використовуються роздільники і клейкі закладки. Документи в папці-реєстратора можна зберігати різними способами: перший спосіб це безпосередньо документи з попередньо підготовленими отворами за допомогою діркопробивача; другий спосіб документи вкладені у файли з перфорацією; третій спосіб документи розміщені в папках-швидкозшивачах з перфорацією. Для зручності ідентифікації папок-реєстраторів які стоять на полиці на торці знаходиться кишеня зі змінною етикеткою, що дозволяє маркувати папки на власний розсуд.
В інтернет-магазині «Парус Плюс» величезний вибір папок-реєстраторів, представлених такими торговими марками: OFICIO, BUROMAX, Esselte. На нашому сайті Ви обов'язково знайдете те, що Вам потрібно.